About

Genç ve dinamik ekip!

Kötüyü iyi diye öğrenenlere, gerçek iyiyi görme fırsatı veriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz Web ve Görsel tasarım hizmetleri ve kurumsal kimlik ile ilgili konularda danışmanlık yaparak, siz müşterilerimize kaliteli hizmeti sunuyoruz. Dürüst ve özverili kadromuz ile müşterilerimizin değişime adaptasyon ve kurumsallaşma süreçlerinde destek olup her türlü ihtiyaçlarına çözüm bulmasına yardımcı oluyoruz.

Her müşterimize bizim için referans olacak çalışmalar yapıp, iş kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Hedefimiz sürekli tavsiye edilen ve övülen bir firma haline gelip müşteri kitlemizi gün geçtikçe arttırmaktır.

Ekibimiz

Size en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Erdi Baki

Kurucu

KOU Elektronik bölümü mezunu. İki yıl Gold Bilgisayar Mağaza Müdürlüğü yaptıktan sonra yazılım sektörüne yönelip bu alanda bir yıl yazılım firması bünyesinde tecrübe sahibi olmuştur. Baki Bilişim’in kurucusu ve geliştiricisi.

Ameneh Godarzi

3D Modelleme

KOU Mimarlık bölümü son sınıf öğrencisi. Çeşitli mimarlık firmalarında çalışıp çizim ve tasarım alanında tecrübe sahibi olmuştur. Katıldığı bir çok ulusal yarışma ile tecrübe ve yaratıcılığını geliştirmiştir.

Feyyaz Berber

Grafik Tasarım

KOU Çevre mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisi. İdealindeki grafikerlik mesleği için bir çok eğitim seti bitirmiştir. Yaptığı tasarımlar ile her geçen gün iş kalitesini ve tecrübesini arttırmaktadır.

Hatice Godelek

Satış Danışmanı

KOU Satış ve pazarlama bölümü mezunu. İdealindeki meslek için her geçen gün kendisini yenileyip geliştiren biri.  Çeşitli seminerler ve pazarlama ile ilgili kitapları okuyarak alanında kendisini geliştirmeye devam ediyor.

© 2015 Baki Bilişim. All rights reserved.