SEO Hizmeti

Seo

Web ortamında yapılan aramalarda internet sitenizi arama sonuçlarının üst sıralarında çıkartmak için yapılan çalışmaya SEO yani arama motorları optimizasyonu denir. Web sitenizin kullanıcılar (insanlar) için güzel tasarlamak arama motorları (Google, yahoo, bing vb) için yeterli olmaz. Sitenizin arama motorlarının botları (web sitenizi arama sonuçlarında gösteren yazılımlar) için de uygun olması gerekir. Arama motoru botları sitenizin içeriğini okuyup dikkat çekiciliğine ve sitenizin analitik verilerine göre değerlendirir. Buna göre bir aramanın sonucunda ,sizi listede uygun yerde gösterir. SEO için bir çok teknik mevcuttur. Bizim yaptığımız SEO çalışmasında orta ve uzun vadede kalıcı sonuçlar elde edilir. SEO ile ilgili çalışmaları yaparken müşterilerimize dikkat etmeleri gereken konuları bildiriyoruz. Bizim size önerdiğimiz çerçevede web sitenizi yönetirseniz yükselişiniz devam edecektir. Dileyen müşterilerimiz için web site yönetim hizmetimiz de bulunmaktadır.

Online satış yapan ve sürekli olarak güncel içeriğe ihtiyacı olan web siteleri için çok faydalı olan bu hizmetimizde müşterilerimizin web sitelerine istedikleri içeriği ve ürünleri girip güncel tutuyoruz.

Sipariş sistemlerinizi takip ederek size gerekli bilgileri ulaştırıyoruz. Böylelikle sitenizi kullanan kullanıcılar ve müşterilerinizin taleplerini size iletip, sizin müşterilerinizin kesintisiz hizmet almasına ön ayak oluyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda tamamen planlanmış düzen içerisinde profesyonel olarak web sitenizi yönetiyoruz. Taleplerinize göre web sitenize gerekli içeriklerde eklenebiliyor. Örneğin metin editörlerimiz tarafından yazılan özgün metinler veya habercilerimiz tarafından yapılan özgün haberler web sitenize ekleniyor.

Web Site Yönetimi

Web Yönetimi

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya

Sosyal medya sayfalarının oluşturulması ve web siteniz ile ilişkilendirilmesini yapılır. Böylelikle sosyal medya kullanıcılarını web sitenize yönlendirirken, aynı zamanda web sitenizdeki kullanıcıları da sosyal medya sayfanızı beğendirip, takip ettirebilirsiniz. Facebook ile Twitter’ı birbirlerine bağlanıp, yaptığınız paylaşımların eş zamanlı yayımlanması sağlanır.

Aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarında kullanılacak resimlerin tasarımları, tasarım ekibimiz tarafınca kurumsal kimliğinize uygun ve belirli standartlarda hazırlanır. Paylaşımlarınız tam zamanında yapılır. Böylelikle günümüzde herkesin kişisel eğlence için kullandığı sosyal medyayı siz tanıtım aracınız olarak kullanabilirsiniz.

Günümüzde en etkili reklam ve tanıtım aracı sosyal medyadır.

Web Paketlerimiz:

Web paketlerimiz ile ihtiyacınız olan hizmetin hangisi olduğuna karar vermenizi kolaylaştırıyoruz. Böylece doğru bütçe ile siz müşterilerimizi hedeflerinize biz ulaştırıyoruz.

 

İhtiyacınıza uygun paketi analiz edip seçebileceğiniz gibi satış temsilcilerimizden de destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için bize e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Gerekli form ve bilgiler iletişim sayfamızda mevcuttur.

 

Referans çalışmalarımızı size inceleme fırsatı veriyoruz. Böylece size sunmayı vadettiğimiz hizmetler hakkında önceki çalışmalarımızı inceleyip bizi seçmenizi kolaylaştırıyoruz. Siparişiniz ile birlikte gerekli içeriği sağladığınızda web sitenizi oluşturmaya başlıyoruz.

 

Web Hizmetlerimizden olan Google’a kayıt ile web sitenizi kısa süre içerisinde arama sonuçlarında göreceksiniz. Bu avantaj sayesinde web siteniz online ortamda bulunabilir olacak. Böylece gerekli tanıtımınız yapılmış olacak ve amacınıza yönelik sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Basit Web Paketi

Bir işletmenin veya şahsın temel ihtiyaçlarına çözüm sunan bu pakette; Ana Sayfa, Hakkımızda ve İletişim sayfaları bulunuyor. Bir adet site uzantılı e-posta adresi ve nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili bilgiler tarafımızdan size sunuluyor.

Ticari Web Paketi

B2B (Business to Business) İşletmeniz veya ticari girişiminiz için online mağazası bulunan, içerisinde size gelen siparişlerinizi takip edebileceğiniz ara yüze sahip bir sistem ile online ticaret hayatına sizde dahil olabilirsiniz. Ticari web paketimizin içerisine dahil olan Google’a kayıt ile web siteniz kısa süre içerisinde Google arama sonuçlarında çıkacaktır. Bu avantaj sayesinde web siteniz online ortamda bulunabilir olacak. Bu da satışlarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Öneri:Ticari web paketimiz için ek olarak önerdiğimiz SEO (Arama Motorları Optimizasyonunu) incelemenizi öneririz.

Profesyonel Web Paketi

Basit web + Ticari Web + Seo + Sosyal medya kayıtlarının oluşturulması + toplamda dilediğiniz dört adet iç sayfa ile birlikte sunulan bu hizmet web ortamındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

İhtiyacınıza göre oluşturulabilecek dört adet iç sayfa ile dilerseniz resim galerileri, video galeriler, sss, menü, detaylı tanıtım sayfaları gibi kısımlar oluşturulabilir.

© 2015 Baki Bilişim. All rights reserved.